Centrum KOPRIVNICA

Poznáte to, bolesti krčnej chrbtice, hlavy, svalov… Tieto ťažkosti sú bežnou súčasťou, dnešnej uponáhľanej doby, ktoré môžu mať na svedomí napríklad nesprávne cvičenie, dlhé sedenie za počítačom či fyzicky záťažové podmienky pri práci. Odkladanie alebo neriešenie týchto problémov často vedie k zhoršeniu stavu s dlhodobými, prípadne trvalými následkami.

V pobočke Koprivnica sa venujeme liečbe spomínaných a iných problémov spojených s pohybovým aparátom. Techniky, ktoré využívame prinášajú prekvapivo rýchle výsledky a prispievajú k návratu životného entuziazmu.


 

K poskytovaným službám v Koprivnici patria: 

Elektroliečba – Má analgetické účinky, často zlepšuje krvnú cirkuláciu a výživu tkanív, pôsobí proti bolesti, tlmí zápalovú aktivitu a uľahčuje tak regeneráciu pohybových funkcií.

 

Ultrazvuk – Liečba ultrazvukom je druh termoliečby (tepelnej liečby), ktorá pomáha uvoľňovať niektoré druhy akútnej alebo chronickej bolesti.

 

Rebox – Neinvazívny elektroterapeutický prístroj Rebox-Physio je vhodný pre liečbu a diagnostiku porúch pohybového aparátu a neurologických problémov. Je efektívny pri liečbe akútnej aj chronickej bolesti.

 

V Koprivnici sa o Vás postará Mgr. Peter Jurina (+421 908 776 5­38), ktorý vyštudoval odbor Verejné zdravotníctvo na Slovenskej zdravotníckej univerzite, disponujúci niekoľkoročnými trénerskými skúsenosťami.
 
Koprivnica - pobočka REOcentrum v Dúbravke

 

 

 

 

 

 

 

PRENÁJOM PRIESTORU

Priestor ponúkame aj na prenájom. Je ideálny pre maséra alebo fyzioterapeuta a ich klientov, pre organizovanie rôznych skupinových cvičení (napr. yoga, pilates) a tréningov.

Tieto techniky sú vhodné a využívané v rehabilitačnej a športovej medicíne, ortopédii, neurológii, algeziológii.

Pod liečbou si nepredstavujeme iba poskytovanie vyššie uvedených služieb. Účelom našej zdravotnej poradne, je nielen odstrániť následok, ale aj identifikovať príčinu a edukovať o jej zamedzení.

REO centrum v KOPRIVNICI

V mestskej časti Dúbravka disponujeme modernými priestormi, v ktorých realizujeme rehabilitačné cvičenia ako napríklad pilates, jóga a iné. Pacienti z Dúbravky a okolia, majú k dispozíci rovnaké rehabilitačné procedúry, ktoré REOcentrum ponúka aj v Petržalskej pobočke. Pokiaľ Vám teda Dúbravská pobočka vyhovuje viac, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a dohodnite si s nami cvičenie v KOPRIVNICI a my sa Vám prispôsobíme.